Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • Sosyal
   Sorumluluk
  • Eğitime Destek
   Projeleri
  • Sağlığa Destek
   Projeleri
  • Çevreye Destek
   Projeleri
  • Kültür ve Sanata
   Destek Projeleri
  • Diğer
  Ekobim, ekonomik kalkınmanın sosyal ve kültürel kalkınmadan bağımsız olmadığının bilincinde olarak yıllardır birçok kurumsal sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.

  Yaşama değer katmak için bireyler gibi şirketlerin de üzerine düşen görevleri olduğuna inanıyoruz. Ürün ve hizmetlerini her gün binlerce kişiye ulaştıran bir marka olarak topluma ve çevreye doğrudan faydalar sağlayan ve daha güzel bir gelecek hayali için hazırlanmış projelere destek oluyoruz.


  Ekobim olarak çeşitli derneklere sponsor olarak bilgisayarlı muhasebe kurslarını ücretsiz verdik. İşsiz gençlere iş imkanı sağladık ve çoğu öğrencimizi referanslarımızdaki firmalara yönlendirerek iş bulmalarına öncülük ettik.

  Ekobim olarak 2010 yılından itibaren eğitim kurumlarına yönelik yazılım desteği projesine başladık. Amacımız, bilgi toplumu olma yolunda hızla ilerleyen ülkemizin, aydınlık geleceğini, genç beyinlerini yetiştiren eğitim kurumlarımızı teknoloji ile buluşturarak daha modern bir alt yapıya sahip olmalarını sağlamaktır.

  Bu proje kapsamında Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde bulunan Yabancı Diller Fakültesi, Tıp Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Uygulamalı Bilimler, Mühendislik Fakültesi, İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi kantinlerini Ekobim Kantin Yönetim Sistemi yazılımı ile buluşturarak iş süreçlerini hızlandırmalarını ve teknolojik bir alt yapıya kavuşmalarını sağladık.

  Güncelleniyor
  Ekobim son 2 yılda e-eğitim faaliyetleri ile yaklaşık 3 bin 500 ağacı kesilmekten kurtardı.
  Kurum içi ve kurum dışı eğitimlerimizi internet üzerine taşıyarak yaklaşık 3 bin 500 ağacı kesilmekten kurtararak ülke ekonomisine ve çevre sağlığına katkıda bulunduk. Bu durumun gururunu ve onurunu yaşıyoruz.
  Güncelleniyor
  Güncelleniyor