Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • Hizmetlerimiz


  Telefon Destek Hizmetimiz
  Destek Hattımızdan bize ulaşarak, her türlü sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Sizlerden gelen soruları cevaplandırmak ve ihtiyaç olunan desteği sağlamak üzere Telefon Destek Ekibimiz tarafından yapılacak yönlendirmeler ile elde edilebilecek en iyi çözüm sağlanacaktır. Destek Hatlarımız ile ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz.

  Uzak Erişim Destek Hizmetimiz
  Uzaktan bağlantı ile iletilen soru ve sorunlara en hızlı şekilde teşhis edilerek, gereken müdahale yapılmaktadır. Uzak erişim desteği sayesinde zaman kaybına uğramadan sorularınıza cevap alabileceksiniz. Destek Hatlarımıza ulaşarak hizmetimizden faydalanabileceksiniz.

  Yerinde Destek Hizmetimiz
  Uzman kadromuz tarafından firmanız adresinde sisteme müdahale edilerek istek ve sorularınız ile ilgili hizmetler verilmektedir. Destek Hatlarımıza ulaşarak hizmetimizden faydalanabileceksiniz.

  Eğitim Hizmetimiz
  Uzman eğitmen kadromuz tarafından, firma adresinizde istenilen sayıda kullanıcıya çoklu eğitim veya bire bir uygulamalı eğitim hizmeti verilmektedir. Sektörel çözümlerimiz konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından, örnek uygulama ve kayıt girişleri ile eğitim hizmeti verilmektedir.

  Versiyon Güncelleme Hizmetimiz
  Sektörlerdeki değişim ve gelişimleri yakından takip eden ar-ge birimimizin çalışmaları ve kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimlerin değerlendirilmesi ile sürekli değişen ve gelişen çözümlerimizin yeni sürüm ve sürüm güncellemeleri, uzman destek ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

  Veritabanı Bakım Destek Hizmetimiz
  Veritabanı kurulumu, veritabanı oluşturulması ve yönetimi, rapor sql cümlelerinin hazırlanması, hata giderme, bakım ve yedek alma işlemlerine yönelik hizmetler uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

  E-Destek Hizmetimiz
  Her türlü istek ve sorularınıza destek@ekobim.com.tr adresinden bize ulaşarak cevap alabilirsiniz. Web sitemizin Download ve Sık Sorulan Sorular kısmından sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. E-kullanım kılavuzu ile yazılımların kullanımı hakkında detaylı bilgiye 7 gün 24 saat internetin olduğu her yerden online sahip olabilirsiniz.

               
  Uzak Destek Programları   Uzak Destek Talep Formu Cd İstek Formu Aktivasyon Talep Formu Eğitim Formu