Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • EKOBİM MOBİL SAHA SATIŞ OTOMASYONU

  Ekobim Mobil Saha Satış Programı

  EKOBİM Saha Satış Otomasyonu ile işletmelerin satış ve dağıtım departmanları, daha verimli ve sürekli güncel bilgiler ile birlikte çalışma avantajını yakalar. EKOBİM Saha Satış Otomasyonu işletmelere sahada satış, pazarlama, teslimat, faturalandırma, tahsilat, stok ve sipariş kontrolü, hızlı satış ve hızlı hizmet verme, doğru ürünü doğru noktaya teslim etme, hatasız sipariş toplama gibi faydalar sağlamaktadır. Saha personelleri tüm bu işlemleri birkaç dokunuş ile gerçekleştirebilirler. İşletmeler, Ekobim Saha Satış Otomasyonu ile satış cirolarında % 30 – 50 oranında artış, dağıtım ve teslimatta günlük % 50'ye varan verim artışı, iki katına çıkan müşteri ziyaret sayısı, hızlı ve doğru tahsilat ve doğru stok kontrolüne kavuşuyorlar. Ayrıca Saha Satış Otomasyonu diğer EKOBİM programları ile entegre olarak çalışmaktadır. Online ve offline çalışma avantajı ile kullanıcının tercihine göre kullanın şekli uygulanabilmektedir. Tüm mobil cihazlarda (akıllı telefon, el terminali, tablet... v.b.) ve işletim sistemlerinde (windows, android...v.b.) kullanılabilir. Online Saha Satış Otomasyonu sayesinde sahadaki satış temsilcileri ve plasiyerlerin, merkez ile veri alışverişi aynı anda eş zamanlı olarak gerçekleşmekte, böylelikle % 100 doğru ve güncel stok ve cari bilgileriyle çalışma imkanına sahip olunmaktadır.

  EKOBİM Saha Satış Otomasyonunun işletmenize ve size kazandıracağı Avantajlar

  İşletmeler, müşterilerine yerinde ve hızlı bir şekilde hizmet verebilir, işlemleri sonuçlandırabilir.
  Satış ekiplerinin, sahada gönderdiği satış, tahsilat, sipariş gibi bilgiler aynı anda sisteme ulaşacağı ve hemen işleme konulacağı için zaman kaybının önüne geçilir.
  Ulaşım masrafları düşer, telefon ve faks giderleri azalır, zaman kaybı minimuma iner.
  Müşterilere daha hızlı hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti artırılır, bunun sonucunda da işletmenin cirosu ve pazardaki payı artar.
  Özellikle dağıtım kanalında, işletmelerin, sipariş toplama ve satış işlemlerine büyük bir hız ve doğruluk katan

  Ekobim Saha Satış Otomasyonu; doğru stok takibi, büyüyen satış miktarları, araç ve personel tasarrufu, ayrıntılı raporlama gibi özellikleri ile kendisine yapılan yatırım maliyetlerini işletmelere en kısa sürede geri kazandırmaktadır.
  Sahada yapılan satışlar, merkezden anında takip edilebilir. Yapılan satışlar sonrasında stok miktarları ve cari hesap bilgileri anında güncellenmektedir. Bu sayede hem sahadaki personeliniz hem de merkezdeki personeliniz sürekli olarak güncel bilgiler ile çalışabilir. Güncel olmayan bilgiler ile çalışmanın getireceği sorunların tamamının önüne geçilir.
  Sahada online satış yapıldığında, bilgiler merkeze anında aktarılmaktadır. Böylelikle, araçlar satış sonrasında merkeze geldiklerinde, kayıtları aktarmak için ayrıca zaman kaybetmek zorunda kalmazlar.
  Merkezde, yapılan satışlar ve alınan siparişler ile ilgili kontrol işlemleri, hataların düzeltilmesi gibi zaman kayıpları, işlem yoğunluğu ve karışıklığı ortadan kalkar, hata olasılığı azalır. Böylelikle zaman ve personel tasarrufu sağlanır.
  Dağıtımdaki stoklar anlık olarak takip edilerek sipariş ve satış aşamasında bilgi doğruluğu sağlanır.
  Araç stoklarının doğru bir şekilde takip edilir ve böylelikle kaçaklar önlenir.

  Ekobim Saha Satış Otomasyonu ile işletmenin personele bağımlılığı ortadan kalkar, bilgiye ulaşılabilirlik kolaylaşır ve işletmenin kurumsallaşmasına katkı sağlar. İşletmeniz müşteriler karşısındaki prestiji artar.
  Müşteri güvenilirliği daha fazla sağlanmış olur. Merkez yönetim online sistem ile mobil sistemdeki satış, sipariş,
  tahsilat, ziyaret işlemlerini anlık izler.
  Satış elemanlarının konum bilgisi sistem tarafından otomatik olarak merkeze atılır. Bu sayede gerçekleşen eleman rotası Google Map'ten izlenir.
  Merkez ve mobil satış tarafındaki tüm yazılımların (Bütünsel bir yapının modülleri şeklinde) Ekobim tarafından üretilmesinden dolayı hiçbir entegrasyon problemi olmaz ve muhatap karmaşası yaşanmaz. Bu tip bir sistemle hatalar en aza indirgenerek standart iş akışları oluşur ve işleyiş standart hale gelerek tüm çalışanların sisteme uyum süreçleri kısa sürede olur.
  Kolay kurulum ve kullanım kolaylığının avantajlarını yaşarsınız.
  İşlemlerin hızlanması ile saha satış personelinin verimliliği artar ve daha fazla noktaya hizmet verebilir duruma gelir.
  Online veya Offline(gün sonu) işlemleri ile otomatik olarak merkezdeki finansman ve muhasebe kayıtlarının oluşması sağlanır.
  Hareketlerin izlenebilir hale gelmesi sayesinde personel verimlilik takibi yapılabilir.


  EKOBİM Saha Satış Otomasyonu’nun kullanılacağı sektörler:

  Toptan ya da perakende olarak Sıcak / Soğuk satış yapan tüm sektörden firmaların kullanabileceği bir otomasyondur.
  Ekobim mobil saha satış sunum dokümanı için burayı tıklayın...


  Etiketler: mobil saha satış Programı

    sunum, video