Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • İLKELERİMİZ

  Müşterilerimiz değerlidir.
  Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak ve "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni karşılamak ilk önceliğimizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir.

  Duyarlı, ahlaklı ve dürüst olmak ilkelerimizdir.
  Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize, ortaklarımıza karşı daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.

  Kaynaklarımızın gelişimini sağlamak ve daha "iyi"ye ulaşmak, hedefimizdir.
  Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, ortaklarımıza kar sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

  İnsan kaynağımız kalitemizi belirler.
  Satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Ekobim’in devamlılığı için seçtiğimiz yoldur.