Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • EKOBİM Loca Free (1B0)
   
  CARİ HESAP VE MUHASEBE PROGRAMI
  PROGRAM TANITIMI:


       EKOBİM Kolay Cari Hesap Takip Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura, Alış, Satış hesaplarını kolay bir şekilde hiç kafanız karışmadan takip edebileceğiniz ön muhasebe programıdır. Bu program aynı zamanda veresiye takip programı olarak da kullanılır. Kimden ne alacağınız var, kime ne borcunuz var bir TIK ile dökümler karşınıza gelir. Hesap ekstresi alıp,  müşterileriniz ile hesap mutabakatını anında sağlarsınız. Kasanıza giren ve çıkan paraları kasa defterinde görürsünüz. Çek, senet,  vadeli satış ve vadeli alışlardan gelecek ve gidecek nakit paraları görür, nakit planlaması yaparsınız. Bu ön muhasebe programında banka, personel, genel gider ve benzeri tüm hesapları takip edersiniz.  Para birimi olarak ya TL ya da döviz kullanırsınız.  Cari hesap takip özelliği ile alış yaptığınız firmaların ve satış yaptığınız müşterilerinizin borç-alacak hesaplarının takibini yapabilir, dilediğiniz zaman hesap ekstresi alarak tüm hareketleri inceleyebilirsiniz. Cari hesaplara uyguladığınız ödeme ve tahsilât işlemleri sonucu makbuz yazdırabilirsiniz. Programın taksitli satış, çek, senet özelliği ile müşterilerinize taksit satış ve taksit takibi yapabilir ve taksitlerin, çek, senetlerin ödeme günü gelenleri program size görsel ve sesli bir uyarı ile bilgilendirir. Tüm cari hesap hareketlerini detaylı olarak rapor alabilir, yazıcı, PDF, Excel ve Word e çıktı verebilirsiniz. Kısacası şirketinizin cari, kasa, stok, alış, satış, fatura, çek, senet hesaplarını defterde tutmak yerine bilgisayar ortamında güvenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz için ideal bir program. Programın tam olarak kullanımıyla ilgili kullanım kılavuzunun ve görsel ve sesli eğitim videoları da sizin hizmetinize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir veya birden çok bilgisayarda aynı anda kullanılabilir.  Bu program 20 yıllık yazılım deneyimi ve gerçek Windows mimarisi ile hazırlanmıştır. Tüm Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Program flash bellekte ve hafıza kartında çalışabilmekte dolayısı ile sürekli yanınızda taşıyabilmektesiniz. Her taktığınız bilgisayarda özel bir kurulum ve ayar gerektirmeden doğrudan tak/çalıştır özelliği ile doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir aktivasyon ve özel bir kurulum gerektirmez.

  Kısaca özetlersek: Stok alımlarını ve satışlarını, giriş ve çıkışlarını, müşterilerinize olan satışlarınızı beraberinde alacak hesabınızı ve toptancılardan aldığınız mal/hizmler karşılığındaki borçlarınızı, sipariş takibini yapabileceğiniz,irsaliye ve fatura kesebileceğiniz, firmanızın genel gelir ve giderlerini, kar/zarar takibini yapabileceğiniz, şirketiniz aylık/haftalık/aylık ve yıllık olarak kar damı yoksa zarar damı bunu kolayca görebileceğiniz, takip edebileceğiniz bir yazılımdır.


   

  EKOBİM ÖZELLİKLERİ

  . Cari Hesap Takibi
  . Kasa Takibi

  . Gelir - Gider Takibi
  . Stok Takibi
  . Fatura Yazdırma
  . Alış-Satış-Ödeme-Tahsilat Takibi
  . Peşin ve Taksitli Satış

  . Çek, Senet Takibi
  . Banka Takibi

  . Personel Takibi
  . Detaylı Raporlama

  . Not defteri, ajanda, fihrist, telefon defteri, post it, aylık yıllık iş planı, hatırlatmalar, sık kullanılan listesi ve takibi,

  . Toplu sms gönderimi
  . Otomatik yedekleme
  . Şifreleme özelliği ile veri koruma

  . Veri şifreleme özelliği ile tüm bilgilerinizi güvenlik korumasında sizden başka kimse bu verilere ulaşamaz.

  . Çok firmalı çalışma

  . İşte, evde seyahatte her yede kullanılabilir.

  . Her bilgisayarda ilk kullanımda kurulum ve ayar gerektirmeden doğrudan kullanabilme özelliği


  PROGRAM MODÜLLERİ :
   Stok, Cari, Kara Liste, Alış Fatura, Satış Fatura,  Alış İade Fatura, Satış İade Fatura, C/H Çek-Senet, Kasa, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri,  Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme,  Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı.
   
  PROGRAM KURULUMU :
   Programı kurmaya gerek yoktur hafıza kartına yada flash belleğinize kopyalayın ve istediğiniz bilgisayara takıp hemen kullanmaya başlayın. Özel bir kurulum ve aktivasyon gerektirmez.

  İndirip ücretsiz denemek isterseniz burayı tıklayın.
  Nasıl indirip kuracaksınız, çalıştıracaksınız ve öğreneceksiniz? Cevap için burayı tıklayın...
  Programın eğitim ve tanıtım videosu için burayı tıklayın...
   
  EKOBİM İLE AVANTAJLARINIZ

   

  ð       ORİJİNAL LİSANS,

  ð       GARANTİ,

  ð       TÜRKİYE GENELİ YAYGIN BAYİ VE SERVİS AĞI,

  ð       TECRÜBE PAYLAŞIMI %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ,

  ð       7-24 ONLİNE DESTEK,

  ð       MÜŞTERİ MEMNUNİYET TAKİBİ,

  ð       MÜŞTERİ VE BAYİ BİLGİLENDİRME KILAVUZLARI,

  ð       ÜCRETSİZ VE SINIRSIZ GÜNCELLEME,

  ð       ÜCRETSİZ EĞİTİM,

  ð       KOLAY KULLANIM  Etiketler: Loca Free, Ücretiz Programı

    sunum, video