Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
  • FARKIMIZ

  NEDEN EKOBİM ?

  Biz ;
  Sektörümüzdeki önemli projelere imza atan köklü bir kuruluş olmakla birlikte, dinamik kurumsal işleyişimiz, sürekli yenilenen yapımızla, nitelikli altyapı ve kadromuzla yeni projelere başarıyla imza atmayı sürdürüyoruz.
  Türkiye genelinde bulunan geniş çözüm ortağı, bayi, yetkili eğitim merkezleri ağımızı, müşterilerimize en iyi hizmet ve desteği sunabilmek için her gün daha da genişletiyoruz.
  Müşterilerimize doğru ürünü ve hizmeti, doğru fiyatlar ile doğru satış ve hizmet kanalından sunarak, satış sonrası kesintisiz hizmet sağlıyoruz.
  Sürekli değişimi hedefleyen bir organizasyonda müşteri memnuniyeti için, teknolojinin gelişimine yönelik artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve bunlara yönelik çözümler bulabilmek için yüksek kaliteli çözümler, ürünler ve hizmetler üretmeyi ilke edindik. Bu noktada da uzman proje ekibimiz ve Ar-ge çalışmalarımız ile sizlerden gelen özel istek ve talepleri hayata geçiriyoruz.
  Kendi alanımızda sektörde ilkleri yaratarak, yazılım pazarında rakiplerimizi hayran bırakan yeni teknolojiler üretiyoruz.
  Yazılımlarımız kolay kurulum ve kullanım özellikleri ile kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Sağlam alt yapı, her sektöre uyarlanabilecek esnek ve modüler yapıda olmasına ve her sektörden firma tarafından kullanılması için özen gösteriyoruz.
  Müşterilerin izlenmesi, ihtiyaçlarının en iyi şekilde belirlenmesi, sunulan ürün ve hizmetlerle müşterilerin her aşamada ve tümüyle tatmin edilmesi, düşüncelerinin alınması ve bunlara değer verilmesi için ilgili bölümlerle iletişim içinde olabilmelerini sağlarız.
  Uyguladığımız ekonomik fiyat politikamız ile kaliteden ödün vermeden en küçük firmadan en büyük firmaya kadar, işletmelerin büyüklüklerine ve bütçelerine uygun çözümler sunarak yazılım teknolojisi ile buluşmalarını sağlıyoruz.
  Ar-ge çalışmalarımız ile yazılımları sürekli olarak geliştiriyor, mevzuattaki değişiklikleri hızlı bir şekilde yazılımlara uyarlıyoruz.
  Müşteri memnuniyetine yönelik doğru hedefleri belirleriz ve oluşturulan politika, hedef ve yaklaşımların etkililiğini sürekli olarak test ediyoruz.
  Müşteri talep ve şikayetlerini, memnuniyet sağlayacak şekilde sonuçlandırıyoruz.
  Kalite ve hizmetlerimizle, müşterilerimiz için güvenilir oluyoruz.
  Müşterilerimizin bilgilerini gizlilikle saklıyoruz.

  Biz ;
  Sizin için çalışıyor, sizin için üretiyoruz !